Nem Alma Cihazı

Portatif Nem Alma Cihazları

Ticari Nem Alma Cihazları

Kanallı Nem Alma Cihazları

Havuz Tipi Nem Alma Cihazları

Profesyonel Nem Alma Cihazları

Endüstriyel Nem Alma Cihazları

 HAVUZ TİPİ NEM ALICI KLİMA SANTRALLARI

Kapalı yüzme havuzları, kurutma prosesleri ve nem alma ihtiyacı duyulan özel yerlerin rutubetinin alınması ile iklimlendirilmesi için geliştirilmiş özel klima santralleridir.
Aspiratör, vantilatör, ısı geri kazanım bataryası, direkt expansion, soğutucu ve ısıtıcı, sıcak sulu son ısıtıcı ve elektrikli rezistans tipi ısıtıcı bölümlerinden oluşmaktadır. Nem alma ve soğutma çevriminin kademeli olarak sağlanması için sessiz olan hermetik kompresörlere haizdir. Cihaz; nem alma çevrimi için özel olarak hazırlanmış kontrol programını içeren elektronik panel ve seri koruma kilitlemeleri ile teçhiz edilmiş, elektrik kumanda sistemi cihaz bünyesine yerleştirilmiş ve elektrik bağlantıları yapılmış vaziyette teslim edilmektedir.
Otomatik kontrol sistemi sayesinde yaz, kış gece ve kış gündüz seçenekleri ile havuz mahallini istenilen sıcaklık derecesi ve nem mertebesinde şartlandırmak, taze hava ve egzost ihtiyacını karşılamak mümkün olmaktadır.
Kapalı havuz yüzeyleri gözönünde bulundurularak 6 ayrı tip ve kapasitede seri ve modüler olarak paket halde üretilmektedir.  


Etiketler : Nem Alma Cihazı ,