www.birbiral.com Bilinçli alışveriş

www.birbiral.com Bilinçli alışveriş

Birbiral Türk ürünleri ve Türk markaları barındıran bilinçli alışveriş mağazasıdır

Trend Etiket Kemer Deri Metal Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti tekstil sektörünün içinde yaklaşık yirmi beş yıldır çalışma ortamı içinde bulunan ortaklar tarafından kurulmuştur. Tekstil , takı, etiket guruplarında üretim ve hizmet faaliyetini sürdürmektedir. “DeriTen” deri bileklik markası, “Trend Fashion” deri ürünler markası, “Birbiral” sanal mağaza markası ile markalaşma yolunda hızlı adımlar ile ilerlemektedir.

Türkiye Ekonomisinde yabancı payının sürekli arttığı ve üretim kapasitesinin sürekli azaldığı bir ortamda yerli üreticilerin ve markaların güçlenmesi, Pazar paylarının arttırılması, rekabet güçlerinin artması, marka bilinirliğinin uluslar arası standartlara ulaşması için Birbiral “Yerli Ürünler ve Yerli Markalar” sanal mağazasını hizmete sunmuştur.

Birbiral sanal ticaret ile alışveriş yapan milyonlarca tüketicinin ihtiyaç duyduğu ürünleri üretimin kaynağına inerek birinci elden alışveriş yapılmasını titiz ve özgün bir çalışma ile sağlama önceliğindedir.

Başarının tesadüf olmadığını planlı ve programlı bir strateji ve ekip işi olduğunu kavramış olan bizler var gücümüzce çalışmakta ve zamana karşı yarışmaktayız.

Ahilik prensiplerini benimseyerek ahlaki değerlerin öncelikli olduğunu, İnsanlığa hizmet etmenin birinci değer olduğunu benimsemiş ve bu uğurda çalışan şirket yöneticisi ve çalışanları ile sanal dünyaya ilan ediyoruz.

Bilinçli Alışveriş Sanal Mağazası

Proje ve Planlama

Nihat Vural

Birbiral.com Trend Etiket Kemer Deri Metal Aksesuar San.Tic.Ltd.Ştinin birinci elden satış yapan ve içinde yerli ürünler barındıran birinci kalite ürünler mağazasıdır.

1 - Birbiral Ahilik prensiplerinin benimsemiştir.

 2 - Birbiral Müşterilerine aynı hizmeti koşulsuz ve ayrımsız sunar.

 3 - Birbiral müşterilerinin bilinçli alışveriş yapmasının önemle hatırlatır.

4 -  Birbiral mağazasında öncelikle yerli ürünler ve yerli markalara yer verir. Yerli ürünlerin tercih edilmesi için sürekli çalışma içinde olur

5 – Birbiral alternatif ürünleri sizler için arar, analiz eder, ekonomik ve sosyal faydası tüm tarafların memnun olacağı bir çözümü sizlere sunar.

6 – Birbiral birinci elden ürünleri satmak için üretimin kaynağına iner üretici ve tüketiciyi korumak için birbiral.com’u müşterilerinin hizmetine sunar.

7 - Birbiraluluslar arası ve ulusal ticaret kanunlarına , mesafeli satış söşleşmesi hükümlerine uygun bir sanal mağazadır

8 - Birbiral, orjinal ve gerçek ürünler ile yapılmış ve özgün olarak tasarlanmış ürünleri satışa sunar.

9 – Birbiral kendisi için minumum kar, müşterileri için maksimum fayda sağlar.

10- Birbiral yeni fikirler ve pratik çözümler üretir. Yeni ve yaratıcı tüm fikirleri hayata geçirecek yenilikçi politika izler.

Deritel: Deri Telefon ve Aksesuarları Markası

 
Etiketler : Türk markaları , Türk malı