Hakkımızda

“Havalandırma – Soğutma – Isıtma sistemlerinde İnsan ve Teknoloji Uyumu”

Sonay Mühendislik,  Makine Mühendisi Murat SONAT tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Murat Sonay, Özel sektörde geçirdiği 10 yıllık bilgi ve deneyimini kendi firmasında hayata geçirdi. Ana faaliyet konusu olan mekanik tesisat - Isıtma  - Soğutma - Havalandırma- klima - Otomasyon - Buhar tesisatı - Yangın tesisatı- ameliyathane iklimlendirme alanlarında çok sayıda başarılı projelere imza attı.

Sonay Mühendislik,  proje, taahhüt ve her türlü mühendislik uygulamalarında işin tüm aşamalarını uzman ekip , garantili ekipman,  ve proje mühendisleri ile sürdürmekte ve müşterilerine sorunsuz proje teslim teslim etmektedir.

Sonay Mühendislik gelişen teknoloji ve bu teknolojiyi hizmete dönüştüren son mühendislik bilgilerini takip etmekte ve sektöre bu yenilikleri kazandırmaktadır.

Sorunsuz teslim ettiğimiz her projeden sonra oluşabilecek teknik sorunları yine ekibimiz, zamanında ve yerinde çözmüştür.

Olefini,  Aerial,  Seemdoor, Fujitsu, Faral, AFS Boru, Lineo, Midea, Daıkın, Mitsubishi  gibi birçok markanın ürünleri  projelerimizde kullanılıyor.

Tüm projelerimiz ve kullanılan malzemelerde  garanti kurallarına özen gösterilir.

Sorunsuz havalandırma, soğutma, ısıtma sistemleri kurmak bizim işimiz.

Sonay Mühendislik Ltd.Şti, - Turkey VentilationSorunsuz havalandırma, soğutma, ısıtma sistemleri kurmak bizim işimiz.  Arayın tanışalım.

Misyon ve Vizyon

Ticari Ahlak Sonay Havalandırma için birinci değerdir.

Misyonumuz : İnsan sağlığına uygun, uzun ömürlü, ekonomik ve son teknoloji havalandırma sistemler kurmak. Enerji verimliliği alanında son teknoloji yenilikleri uygulamak.

 

Vizyonumuz : İklimlendirme sistemlerinde hizmeti kanıtlanmış ve tercih edilen öncü firmalarından biri olmak. Öncelikle Kobi işletmelerinde havalandırma ve insan sağlığı konusunda bilinç seviyesinin artırmak ve bu işletmelere uygun Havalandırma sistemleri kurmak.


Sonay Mühendisligi daha iyi taniyabilmeniz için lütfen bitirdigimiz isleri referanslarimizdan inceleyiniz.


Etiketler : Hakkımızda